Gelişim Partnerlerimiz

Ender BALCI

Finansal Danışman & Eğitmen

Gazi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Ender Balcı 27 yıl boyunca Garanti Bankası ve HSBC’de üst düzey yönetici olarak görev yapmış, mevcut görevlerinin yanında bu dönemin 3 yılında Kredi Garanti Fonu (KGF) Bankalar Birliği Temsilcisi olarak Hazine Komitesinde üye olarak grev yapmıştır. 2014 yılı itibari ile Risk Yönetimi, Verimlilik ve Büyüme/Gelişim konularında kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Text
Text

Ender BALCI Biyografisi

Gazi Üniversitesi Dil Tarih Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Ender Balcı Garanti Bankasın da çalıştığı 20 yılın 6 yılı Şube Müdürü ve 11 yılı Bölge Müdürü olarak görev almış olup 60 üzeri şube açılışı yapmıştır. Akabinde 7 yıla yakın HSBC’de Ticari Bankacılık Bölge Müdürü / Grup Başkanı olarak görev alan Ender Balcı mevcut görevinin yanı sıra 3 yıl süresince Kredi Garanti Fonu (KGF) Bankalar Birliği Temsilcisi olarak Hazine Komitesinde üye olarak grev yapmıştır. 2011 - 2013 yıllarında TUSİAD ''Bu gençlikte iş var'' fikir proje yarışmalarında 3 jüri üyesinden biri olarak görev yapmıştır. 2014 yılı itibari ile bilgi birikimini özellikle KOBİ’lere yönelik yönetim danışmanlığı yapma noktasında kullanan Ender Balcı, Risk Yönetimi, Verimlilik ve Büyüme/Gelişim konularında kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Toplamda 40 yılı bulan çalışma hayatının çok önemli bölümünü gerek saha da KOBİ tarafında ve gerekse finansal tarafta Bankalar Ticari ve KOBİ bankacılığı tarafında Türkiye’nin çok geniş bir coğrafyasında farklı sektörler ve dinamiklerini anlama, değerlendirme ve çalışma tecrübesi kazanma fırsatı bulmuştur.

Eğitim Konuları:

  • Risk yönetimi ve Finansal İşlerlik
  • Risk Yönetimi ve Pazarlama Eğitimi
  • Hızlı okuma & Anlama Eğitimi