Gelişim Partnerlerimiz

Mehmet AUF

Motivasyonel Konuşmacı

Mehmet Auf, ODTÜ Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, California Polytechnic State University, Faculty of Environmental Sciences bölümünde Yapay Zeka konusunda yüksek lisans çalışmaları yapmıştır. Türkiye’ye dönüşünde de akademik çalışmalarına devam eden Mehmet Auf ODTÜ İşletme Bölümünde MBA yapmış, halen Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Doktora öğrenimine devam ederken kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir.

Text
Text

Mehmet AUF Biyografisi

Mehmet Auf, ODTÜ Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, California Polytechnic State University, Faculty of Environmental Sciences bölümünde Yapay Zeka konusunda yüksek lisans çalışmaları yapmıştır. Türkiye’ye dönüşünde de akademik çalışmalarına devam eden Mehmet Auf ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Mehmet Auf, halen Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Doktora öğrencisidir.

Kariyerine ODTÜ İşletme Bölümünde öğretim görevlisi olarak başlayan Mehmet Auf daha sonra Bilkent Üniversitesinde de benzer görevde bulunmuştur. ODTÜ ve Bilkent Üniversitelerinde ders vermeye devam ederken bir süre Toplu Konut İdaresinde görev almıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir.

Konuşma Konuları: Başarının (Olmayan) Formülü, İkna İnce İştir, Lider Yöneticinin Unutmadıkları, Fırsatlaşan Tesadüfler, Sözde Değil Özde Takımı, Değişime Hazır Olmak, Satış Eğlenceli Bir İştir!, Hikayenin Gücü