Gelişim Partnerlerimiz

Ahmet DENİZ

Yönetim Organizasyon Doktoru, Çağrı Merkezi Profesyoneli ve Eğitmeni, Liderlik ve Girişimcilik Eğitmeni, Kripto Para Eğitmeni, Kariyer Koçu

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirmiştir, Kültür Üniversitesinde İşletme Yöneticiliği programında yüksek lisans yapmış, halen Arel Üniversitesinde Yönetim Organizasyon Doktora programında çalışmalarına devam etmektedir. Birçok kurumsal ve ulusal/uluslararası firmada üst düzey görevlerde 23 yıl boyunca çalışmış, bu çalışmalar çerçevesinde; start-up proje kurulumları, çoklu lokasyon ve çoklu proje operasyonu yönetimi, outsource yönetimi, çağrı merkezi kurulumu ve yönetimi, kripto para konularında uzmanlaşmıştır.

Text
Text

Ahmet DENİZ Biyografisi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisansını Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yöneticiliği programında tamamlamıştır. Halen Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Yönetim Organizasyon Doktora programında “İş Yükünün İşte Tükenmişlik Duygusu Üzerindeki Etkisinde Duygusal Bulaşıcılığın ve Duygusal Bağlılığın Rolü: Çağrı Merkezi Sektöründe Bir Araştırma” isimli tezi ile çalışmalarına devam etmektedir. Ahmet Deniz çeşitli üniversitelerde misafir öğretim üyesi olarak eğitimler vermiştir.

Profesyonel İş hayatına Pamukbank’ta management trainee olarak başlayan Ahmet Deniz; Pamukbank, İnterbank, Doğan Holding, Demirbank, HSBC, Turkcell Global Bilgi, Medical Park, Connect, Vodatech, Arvato Bertelsmann, ING Bank, Icrypex gibi birçok kurumsal ve ulusal/uluslararası firmada Müdür, Grup Müdürü, Direktör, İcra Kurulu Üyesi seviyesinde üst düzey görevlerde ve farklı pozisyonlarda 23 yıl boyunca çalışmıştır. Bu çalışmalar çerçevesinde; start-up proje kurulumları, çoklu lokasyon ve çoklu proje operasyonu yönetimi, personel sayıları +500 olan kalabalık ekiplerin yönetimi, İstanbul dışı proje kurulumu ve yönetimi, outsource yönetimi, çağrı merkezi kurulumu ve yönetimi, kripto para konularında uzmanlaşmıştır.