Hibe & Teşvik

Hibe ve Teşvik Danışmanlığı

Hibe ve Teşvik Kurumları; şirketlerin yararlanabileceği hibe / teşvikler ile ilgili proje ve iş planları yapan, başvuru sürecinden kullandırılması, sürdürülmesi ve kapatılmasına kadar ki dönemde süreç danışmanlığı yapan kurumlardır.

Text

İkaros & Partners olarak biz; büyük, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, uluslararası markaların çözüm ve iş ortağı olan, yatırım ve danışmanlık konusunda bir müşterinin ihtiyaç duyduğu, uzun süreli ilişkiler kurabileceği tüm ihtiyaçlarına yanıt alabileceği, projelerinin tamamını üstlenebileceği bir iş ortağıdır.

İkaros & Partners, müşterileri ve müşterilerinin faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgi sahibi olma özelliği ile firmaların özel ihtiyaçlarını anlayabilen ve onlara ayrıcalıklı hizmetler sunan bir kuruluştur.

İkaros & Partners olarak, Yatırım Danışmanlığı, Kalkınma Ajansı Proje Destekleri, Kırsal Kalkınma Proje Destekleri, KOSGEB, TÜBİTAK & AR-GE Destekleri, Dış Ticaret Destekleri, Marka Tescili, Yurtdışı Marka Tescili, Patent & Faydalı Model Tescili, Barkod Tescili, Kalite Belgelendirme Hizmetleri ve Sertifikalı Eğitim Programları alanlarında hizmet vermekteyiz.