İkaros & Partners

Hakkımızda

İşgücü piyasasındaki ihtiyaçlara yönelik nitelikli çözüm ortaklığı kurma fikri ile doğan İkaros & Partners İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı A.Ş. işe alım süreçlerinizde özel yöntemleri ve geniş aday havuzu ile Satış ve Pazarlama, Perakende, Mühendislik ve Üretim, Bilişim, Lojistik ve Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları, Finans ve Muhasebe gibi farklı sektörlere yönelik istihdam taleplerine yanıt vermektedir.

Gelişim Partnerleri ile eğitim ve yeniden yapılanma süreçlerine destek veren İkaros&Partners Danışmanlık A.Ş. Çözüm Ortakları profesyonel tecrübelerini geliştirmektedir. İkaros & Partners Danışmanlık A.Ş. yönetim ekibi ve kurucu ortakları ile yurt dışına da hizmet sağlamaktadır.

Text
İkaros'ta Kariyer

Kendi Hikayeni Yaz

İkaros&Partners yeni nesil insan kaynakları politikalarını benimseyen, eğitime ve gelişime önem veren, yeni fikirlere ve özgün projelere fırsat tanıyan ve yatırım yapan, çalışanlarının kariyer adımlarında yol gösteren, kurumlara özel yaklaşımları ile farklılaşan bir danışmanlık firmasıdır.

Akademi

İkaros and Partners, bünyesindeki çalışanları hem şirket içi hem de şirket dışındaki eğitimlere katılım için teşvik etmektedir. Bunun yanı sıra İkaros içinde yapılan performans değerlendirme, zayıf halkayı bulmak yerine eksiklerini keşfedip eğitim ile yetkinliğini arttırmaya yönelik çalışanı geliştiren ve kişinin hedefi doğrultusunda doğru adımları atması için yönlendiren bir sürece dahil etmektedir. Bu noktada geleceğin yeni liderlerini yetiştirme konusunda bir vizyona sahiptir.

Text
Text

Performans Değerlendirme

İkaros and Partners İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı A.Ş. etkin, çok yönlü, fırsatlar sunan 360 derece yetkinlik değerlendirme sistemi kullanmaktadır.

Çalışan objektif bir biçimde değerlendirilir ve potansiyellerini ortaya çıkaracak bir gelişim ortamı sunmak amacıyla etkin uygulamalar kullanılır.

Performans değerlendirme görüşmeleri 3 ayda 1 gerçekleştirilir ve çalışanların hem iş, hem de kişisel yetkinliklerine odaklanılır. Çalışanların mevcut performansları hakkında bilgi verilir ve gelişimi için yeni yol haritası belirlenir.

Ücretlendirme

İkaros and Partners’da işlerin şirket hedefleri ve organizasyon yapısı ile bütünleşik olarak tanımlanmasına yönelik bir ücret yönetimi uygulanıyor. İşe alma, kariyer yönetimi, ücretlendirme ve yan olanaklar için temel oluşturan bu yönetimde, iş grubu ve seviye bilgisi, kişiyi değil yaptığı işi esas alarak belirleniyor.

Text